Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

5 Dakikada İntro yapma programı

Ana Sayfa » MANŞET » 5 Dakikada İntro yapma programı

         Hepinize selamlar Arkadaşlar 5 dakikada programsız bedava İntro yapımı evet arkadaşlar bu son zamanlarda keşfettiğim çok basit bir yöntem ve böylelikle İntro yapamayan kalmayacak öyle söyleyeyim yapacağınız tek şey panzoid.com sitesine girmek arkadaşlar bu siteye girdikten sonra gördüğünüz gibi farklı seçenekler var …

         Size buradan yani kanal profil fotoğrafı ve kapak fotoğrafı yapımı da göstereceğim ama ilk önce intro yapımı göstereyim dedim ve kullanımı çok çok basit ilk önce burada klip Maker 2 tıklarsanız birçok gördüğünüz gibi İntro seçeneği var arkadaşlar Hatta Minecraft’ta bile var buradan buradaki templetelerden birini kullanabilirsiniz….

5 Dakikada İntro yapma programı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Noterden 2. El araba alım satım işlemi nasıl yapılır Findeks kredi notu findeks kredi notu sorgulama Findeks Neden Kayıt Olmalıyım.? Borç öderken de birikim yapabilir miyim.? Araba Alım Satım’da Yaşanmış Gerçek bir Olay Çocuklarda spor öncesi kalp sağlık kontrolü yapılmasının önemi nedir.? Kredi Kartı Puanımızı (KKB) Nasıl Yükselteceğimizi  Birlikte Öğrenelim.

FACEBOOK'TA BİZ

Pusula Digital Ajans

Hoşgeldiniz

Sorularburada.com - Tüm Hakları Saklıdır