Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Baş dönmesinin Başlıca Nedenleri Nedir.?

Ana Sayfa » SAĞLIK » Baş dönmesinin Başlıca Nedenleri Nedir.?

       Baş dönmesinin sayısız nedeni vardır nörolojik kulak burun boğazda ilgili dahiliye veya kardiyolojik nedenlerve beraberlik özelliği diğer belirtilerle birlikte Doktor tanıya doğru yavaş yavaş yaklaşacak ve bu hangi branşı girdik geliyorsa o branştaki hastalıkları tanıları düşülecektir..

        Örneğin nöroloji parmak gerekirse ve beyin sapında bir denge sinirinin çekirdeklerin yer aldığı veya beyinci yer aldığı bölgede bulunan damar tıkanıklıkları kanamalar ya da iltihabi hastalıklar baş dönmesi ve denge bozuklukları nın en önemli nörolojik nedenlerinden bir tanesidir iç kulakla ilgili bazı yapılar ki iç kulakta denge organı bulunmaktadır bura ile ilgili yine iltihabi nedenler buradaki sıvının basıncını deki değişiklikler Ya da buradaki kanalların içindeki kristallerin yer değiştirmesi de yine şiddetli baş dönmelerine neden olabilmektedir.

         Örneğin tansiyondaki değişiklikler tansiyonun hem düşmesi hem yükselmesi de böyle bir baygınlık hissi hafif bir dengesizlik ve beraberinde bir baş dönmesi mide neden olabilmektedir Özellikle belirtmek gerekirse baş dönmesi birçok hastalıkta birçok branş ilgilendiren birçok rahatsızlık da ortaya çıkabilen önemli bir buluttur zaten

Baş dönmesinin Başlıca Nedenleri Nedir.? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

En kolay kredi kartı veren bankalar 2019 Genç sporcularda ani kalp durmasına neden olan doğumsal hastalıklar nelerdir.? Araba Alım Satım’da Yaşanmış Gerçek bir Olay Çocuklarda kalp rahatsızlıklarının belirtileri nelerdir.? Kredi Çekmek mi yoksa Akrabandan borç almak mi.? Doğumsal kalp hastalıkları nasıl teşhis edilir.?

FACEBOOK'TA BİZ

Pusula Digital Ajans

Hoşgeldiniz

Sorularburada.com - Tüm Hakları Saklıdır