Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Çocuklarda spor öncesi kalp sağlık kontrolü yapılmasının önemi nedir.?

Ana Sayfa » SAĞLIK » ÇOCUK » Çocuklarda spor öncesi kalp sağlık kontrolü yapılmasının önemi nedir.?

Çocuklarda Kalp sağlığı kontrolleri sporun çağı öncesi özellikle sporla oluşabilecek kardiyovasküler risk faktörleri konusunda tedbir almaktır bunları önce bir tanımak doğuştan bir hastalık var ve özellikle bunun adını koymak ve daha sonra da buna yönelik gerekli tedavileri uygulamak Ama asıl amaç çocuklarımızın risksiz çocuklarımızın güven içerisinde spor yapmalarını sağlamak Bu nedenle ekokardiyografi ile kalp yapısını EKG ile de kalp ritminde doğuştan bir problem olmadığını kanıta dayalı söylemek istiyoruz….

 

Bu kanıtlar elimizde olduğu sürece spordan korkmak gereksiz ve son olarak söyleyeceğim şey de spor Kalbimizin dostu olduğu için kalbimizi koruyan bir şey olduğu için bu nedenle de bu risk faktörlerini bertaraf etmek güvenlik için de bu sporu yapmak gereklidir…..

Çocuklarda spor öncesi kalp sağlık kontrolü yapılmasının önemi nedir.? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Android Akıllı Telefonunuzun Dinlenip Dinlenmediğini Nasıl Anlarsınız.? Çocuklarda spor öncesi kalp sağlık kontrolü yapılmasının önemi nedir.? Genç sporcularda ani kalp durmasına neden olan doğumsal hastalıklar nelerdir.? Reklam Engelleme Programı Adblock Google Chrome eklentisi Önce ev mi yoksa arabamı alalım.? Borç öderken de birikim yapabilir miyim.?

FACEBOOK'TA BİZ

Pusula Digital Ajans

Hoşgeldiniz

Sorularburada.com - Tüm Hakları Saklıdır