Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Kredi Kartı Puanımızı (KKB) Nasıl Yükselteceğimizi Birlikte Öğrenelim.

Ana Sayfa » BANKA- FİNANS » Kredi Kartı Puanımızı (KKB) Nasıl Yükselteceğimizi Birlikte Öğrenelim.

Kredi kartı puanımızı nasıl yükseltebiliriz.?

Kredi kartı alabilmeniz için KKB  puanınızı nasıl yükseltebilecegimizi  öğreneceğiz. size vermiş olduğum aşamaları tek tek ve akıllı bir şekilde uygularsanız en kısa zamanda KKB  puanınız ciddi bir şekilde artmış olduğunu göreceksiniz. Eğer aşağıdaki maddeleri tek tek uygularsanız 3 ay içerisinde KKB  puanınız artmış olacak ve kredi kartı başvurularınız hızlı bir şekilde kabul edilecektir. önemli olan kredi kartı taksit yapmış olduğunuz alışverişlerde mutlaka düzenli bir şekilde ödeme yapın Çünkü Bütün bankalar kredi kartı borcunu düzenli ödendiğini kontrol etmektedir..

1- Öncelikle kredi kartı alacağımız herhangi bir bankadan ilk olarak vadesiz bir hesap açın

2 –Belli bir miktar para yatırın ve bankanızda hesap hareketi oluşmuş olsun

3- Yatırılan para ve her ay düzenli olarak İnternet şubesinden faturanızı telefon faturanızda su faturanızı elektrik faturanızı ödeyin

4- Ve hatta alma imkanınız varsa Dolar alım satım işleri gibi vadeli hesap vadesiz hesabınızdan işlemi yapalım

5- Alışverişlerinizde kredi kartı kullanın yaptığınız alışverişlerde taksitlendirme yapın ve Kredi kartınızı düzenli bir şekilde taksitlerinizi ödeyin.

Bu süre yaklaşık olarak 3 ay devam etmelidir ve daha sonra tekrar kredi kartı bürosundan puanınızı sorgulayın  kredi kartı puanımızın yükselmiş olduğunu göreceksiniz artık kartı başvurusunda bulunabilirsiniz…

Kredi kartı almak için kaç puan lazım

Bilindiği üzere sizde de bildiğiniz gibi sadece kredi kartı almak için işimizin olması gerekmektedir kredi kartı başvurusu ile ilgili olarak kredi kayıt bürosu puan da çok önemlidir bu puanı en az 900 en yüksek 1900 e kadar çıkmaktadır kredi kartı alabilmek için bankaların ilk baktığı şeyler kredi kayıt bürosunda ki puan durumu muzdur kredi kayıt bürosunda Kredi kartımızı puanım durumumu durumunu herhangi bir bankadan ya da Kredi kayıt bürosuna kayıt yaptırarak SMS yoluyla öğrenebilirsiniz artık bankalar sizlere işiniz olmasa dahi puanınızın yüksek olması durumunda kredi kartı verebilmektedir Ancak bu Kredi kartlarının limit durumu  diğer kartların limitlerinde biraz daha düşük olmaktadır Tabii ki bu puanımızı yükseltmenin birkaç yolu olmaktadır puanımızın olumsuz olması kredi kartı almaya engel bir durum söz konusu değildir.

Kredi Kartı Puanımızı (KKB) Nasıl Yükselteceğimizi Birlikte Öğrenelim. - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Kişisel harcamalarImızı kaydetmenin avantajları nelerdir.? Banka şubelerine gitmeden kredi kartı alabilir miyiz banka şubelerine gitmeden hesap açabilir miyiz Ev hanımları öğrenciler çalışmayanlara kredi kartı alabilir mi.? Borç alırken neleri hesaplamalıyız.? Araç alım satım noter satış ücretini kim öder.? Kredi Kartı Puanımızı (KKB) Nasıl Yükselteceğimizi  Birlikte Öğrenelim.

FACEBOOK'TA BİZ

Pusula Digital Ajans

Hoşgeldiniz

Sorularburada.com - Tüm Hakları Saklıdır