Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Miki mouse Miki farenin hikayesi Anlatayım Size…..

Ana Sayfa » GENEL KÜLTÜR » Miki mouse Miki farenin hikayesi Anlatayım Size…..

1901 yılında Chicago şehrinde Walter elias Disney adında bir çocuk doğdu bu çocuk sorunları Walt Disney olarak alınacaktır Disney sıradan bir çiftçi ailesinin çocuğuydu.

Onun özelliği baktığı yerde herkesten farklı şeylere göre bilmeseydi hayvanlara bakıyor sonu kahramanları hayvanlar olan bir sanatın öncüsü yaptı hayvanların insanlara benzeyen hareketlerini ön plana çağırdım fakat onları yine de bir hayvan olarak sunmaktan başka bir şey yapmadı bir deve kuşuna böyle yatıyor ama kuşun o kendine özgü hareketlerinde ihmal etmiyordu.

Disney Hayvanat bahçelerinde yıllar süren çalışmalar yaptı Her hayvanı uzun uzun incelediği hayvanların konuşmalarını anlayacak kadar onlarla birlikte olduğu anlatılır hayvanları alınıyor hissediyor tam anlamıyla onları görüyordu.

Oyuncu oyuncuları hayvanlar olan ilk çizgi film Disney yaptı buluş çok ilgi çekiciydi ve ilkti Mickey fare ve neşeli hayvan tavşan Oswalldın başını çektiği kahramanları kısa zamanda bütün dünyada tanındı. 1928’de ilk sesli çizgi filmi yaptı ilk renkli Mickey 1934’te çekti. Walt Disney in bu teşebbüsü onu endüstri haline getirdi büyük paralar kazandı sonra sinemacılar tarafından örnek alındı uzun yıllar çizgi film Dünyası onun hakimiyetinde kaldı Mickey fare ve Arkadaşları’nın karikatürleri plakları kitapları dergileri resimli hikayeleri dünyanın her tarafına ulaştı.

Gözlem kabiliyeti çalışkanlık ve buluş bir büyük başarı daha getirdi yüksekokul mezunu olmayan Disney en ünlü üniversiteler akademik ünvanlar verdi Kaliforniya Valiliği teklif edildi..

 

Miki mouse Miki farenin hikayesi Anlatayım Size….. - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Sizi Kim Yönetiyor.?

Sizi Kim Yönetiyor.? 06 Aralık 2018

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Findeks kredi notu findeks kredi notu sorgulama Findeks Neden Kayıt Olmalıyım.? Kredi Kartı Puanımızı (KKB) Nasıl Yükselteceğimizi  Birlikte Öğrenelim. Çocuklarda kalp sağlığını korumak için aileler nelere dikkat etmelidir ve neler yapılmalıdır.? Doğumsal kalp hastalıkları nasıl teşhis edilir.? Önce ev mi yoksa arabamı alalım.? Borç alırken neleri hesaplamalıyız.?

FACEBOOK'TA BİZ

Pusula Digital Ajans

Hoşgeldiniz

Sorularburada.com - Tüm Hakları Saklıdır